9.4
Na podstawie 685 opinii

Varu By Atmosphere

W hotelu Varu By Atmosphere Reethi Rah znajduje się klub nocny, sauna i słoneczny taras, a Hembadhoo jest w 3 km. Posiada zewnętrzny basen i Wi-Fi na terenie całego obiektu.

One and Only Reethirah znajduje się 3 km od tego hotelu. Hulhumale jest w 38 km, a Madivaru leży tuż za rogiem od hotelu.

Obiekt oferuje 112 pokojów z minibarem i urządzeniem do parzenia kawy/herbaty i takie udogodnienia jak klimatyzacja. Dodatki obejmują bidet, kabinę prysznicową walk-in i oddzielną toaletę. W oddzielnych łazienkach znajdują się bidet, kabina prysznicowa walk-in i oddzielna toaleta oraz suszarka do włosów i czepki kąpielowe.

W Varu By Atmosphere znajduje się restauracja Lime Chilli.

Zarezerwuj Varu By Atmosphere Reethi Rah

General information

Contact information

Madivaru Madivaru North Male Atoll, Reethi Rah, Malediwy;

Varu By Atmosphere rezerwacje dostępne w „pokojach”

Numer telefonu Varu By Atmosphere nie jest dostępny w naszej witrynie, jeśli chcesz zadzwonić do firmy Varu By Atmosphere, aby odwiedzić witrynę hotelu

Varu By Atmosphere Lokalizacja

 Madivaru Madivaru North Male Atoll, Reethi Rah, Malediwy

Oferty Varu By Atmosphere Ośrodek wypoczynkowy

9.4 logo

Ocena

Na podstawie 685 opinii

logo

Napisz krótką recenzję

Twoja ocena

(/10)
Proszę wpisać swoje imię
Proszę podać poprawny adres e-mail

Udogodnienia

Wi-Fi

Recepcja czynna 24h na dobę

Basen zewnętrzny

Plaża

Centrum fitness

Kort tenisowy

Centrum spa i zdrowotne

Autobus na lotnisko

Restauracja

Pomieszczenia dla niepalących

Łóżeczka dla dzieci

Klimatyzacja

Zakaz wprowadzania zwierząt

Udogodnienia Varu By Atmosphere

  • O hotelu

    Pomieszczenia dla niepalących
  • Wi-Fi
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Przechowalnia bagażu
  • Pomieszczenie z szafkami
  • Prywatna plaża
  • Wymiana walut
  • Fryzjer
  • Czujniki dymu
  • Gaśnice
  • Karta dostępu
  • Klucz
  • Wyżywienie

    Czajnik
  • Restauracja
  • Bar przekąskowy przy basenie
  • Obiad
  • Specjalne menu dietetyczne
  • Sport i rozrywka

    Basen zewnętrzny
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Rozrywka na żywo
  • Klub nocny
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Centrum spa i zdrowotne
  • Sauna
  • Pedicure
  • Manicure
  • Scrub do ciała
  • Gabinet zabiegowy
  • Masaże pleców
  • Masaż głowy
  • Masaż całego ciała
  • Centrum fitness
  • Nurkowanie
  • Nurkowanie z rurką
  • Kajakarstwo
  • Kort tenisowy
  • Badminton
  • Stoły bilardowe
  • Tenis stołowy
  • Lekcje jogi
  • Trener sportowy
  • Zajęcia aerobiku
  • Wędkowanie
  • Basen z widokiem
  • Usługi dla gości Varu By Atmosphere

    Autobus na lotnisko
  • Obsługa pokojowa
  • Obsługa porządkowa
  • Pralnia
  • Pralnia chemiczna
  • Pierwszy drink za darmo
  • Udogodnienia w pokoju

    Klimatyzacja
  • Minibar
  • Kącik dzienny
  • Taras
  • Herbata i kawa
  • Prasowanie
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków
  • Telewizor LCD
  • Zegar z budzikiem i radiem AM/FM
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Opieka i usługi dla dzieci
  • Bufet dla dzieci
  • Gry planszowe
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Zabawki
  • Klub dziecięcy

Oferty Varu By Atmosphere

Pokoje